Zobacz wszystkie>>

arcus.plan Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej, arcus.plan Sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod nr 10201

pomocnik magazynowy

Miejsce pracy: Świebodzin

Numer ref.: /regioPraca

Zakres obowiązków:

  • pakowanie, przepakowywanie towarów,
  • klasyfikacja produktów według wyznaczonych norm,
  • sortowanie towarów

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca na pełen etat,
  • istnieje możliwość zatrudnienia grup 4-5 osób (dojazd jednym autem),
  • najlepsi pracownicy mają szansę na bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta

    Kontakt

    Zgłoszenia prosimy kierować do....

    Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dnia 29 sierpnia 1997(Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)"