Inowrocław. Będą etaty w wojsku

Pułk z ulicy Dworcowej ogłasza nabór kandydatów do zawodowej służby w korpusie szeregowych.
Nabór do wojska
Wnioski wraz z dokumentami należy składać do WKU w Inowrocławiu

fot. Fot. sxc.hu

2 Inowrocławski Pułk Komunikacyjny przeformowywany jest w 2 Pułk Inżynieryjny. Dzięki temu konieczne będzie kadrowe uzupełnienie stanowisk. Przeprowadzony zostanie nabór kandydatów. Odbędzie się on w dniach: 28 i 29 bm., 5 i 6 oraz 12 i 13 października.

 

Żołnierze skierowani przez WKU na egzamin powinni posiadać: dokumenty potwierdzające kwalifikacje i uprawnienia (np. prawo jazdy kat C+E, uprawnienia do obsługi maszyn inżynieryjnych, uprawnienia spawacza, tokarza, itp.), strój sportowy, zaświadczenie lekarza o braku przeciwwskazań do egzaminu ze sprawności fizycznej.

W pierwszej kolejności będą rozpatrywane wnioski zawodowych żołnierzy NSR, którzy podpisali kontrakty pułkiem lub posiadającymi wymagane kwalifikacje.

Wnioski wraz z dokumentami należy składać do WKU. W inowrocławskiej komendzie uzupełnień można też zasięgać tel. informacji pod numerem: 52 359 67 50.

Przeczytaj także: Kobiety w wojsku? No pewnie! 

(FI) 

Autor: Małgorzata Wąsacz
3komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

Na zdjęciu jest oczywiście typowy polski żołnierz, w typowym polskim umundurowaniu trzymający typowy, powszechnie używany w naszej armii karabin.
ku, 22.09.2011, 13:40
oczywiście z typowym kolimatorem, założonym odwrotnie
maciek, 30.03.2013, 20:21
bo ty sie znasz... w grze pewnie ci sie tekstura w druga strone przez ostatnie pare zmarnowanych lat wczytywala i teraz bierzesz realizm na opak chlopczyku
-_-, 18.02.2015, 14:26