Jemy czekoladki, więc w Vobro w Brodnicy mają pracę

Zakład przyjął do pracy 35 nowych osób. Wszystkie - w połowie stycznia - zostały zatrudnione w dziale czekoladek. Nowe miejsca pracy to efekt większego popytu na słodycze produkowane przez Vobro.
Praca w Vobro
Dzięki temu, że lubimy jeść słodycze, coraz więcej osób ma pracę.

fot. Fot. sxc.hu

Słodkie cukierki i ciastka z logo brodnickiej firmy kupowano chętnie na święta, z okazji dnia babci i dziadka. Przed firmą kolejne święta - walentynki, dzień kobiet, dzień matki czy też I komunia - z okazji których chętnie wręczamy bliskim słodycze. - Większe zainteresowanie kontrahentów na nasze słodycze jest rezultatem działań marketingowo-handlowych, które idą w parze z doskonaleniem zarówno gamy naszych produktów, jak i ich jakości, poprzez unowocześnianie parku maszynowego - tłumaczy Marcin Drumiński, dyrektor wykonawczy Vobro.

Dyrektor nie ukrywa, że większa sprzedaż jest również wymiernym rezultatem aktywnego uczestnictwa na targach krajowych i zagranicznych, podczas których nawiązuje się nowe kontakty handlowe.

Jak się dowiedzieliśmy - z nowo zatrudnionymi pracownikami standardowo podpisano umowy na trzy miesiące. - Jeśli utrzyma się dobra koniunktura na nasze wyroby, to proporcjonalnie do potrzeb przedłużymy umowy osobom, które najlepiej wykonują powierzone obowiązki. - Zdajemy sobie sprawę, że wielkość zatrudnienia, mimo własnych wysiłków, zależy od warunków, jakie dyktuje rynek, a jego zachowania nie da się w pełni przewidzieć. Dzisiaj cieszymy się z możliwości wzrostu zatrudnienia - podsumowuje Drumiński.

Aktualnie w Vobro zatrudnionych jest ponad 390 pracowników. 

Przeczytaj także: Brodnica. Vobro potrzebuje rąk do pracy 

(kat)

Autor: Małgorzata Wąsacz
0komentarzy

Polecamy