Europejczyku, poznaj swoje prawa

Swoboda przemieszczania się, prawo do pracy, edukacji oraz opieki zdrowotnej w całej Unii Europejskiej - tylko 48% Europejczyków jest świadomych swoich praw.
Z Widokiem na Europę

fot. regiopraca.pl

Komisja Europejska, w ramach obchodów Europejskiego Roku Obywateli
2013, zaprasza na debatę "Z Widokiem na Obywatela Europy". Na wszystkich zainteresowanych czekamy 19 marca o godz. 14.00 w Domu Europy przy ul. Widok 10, we Wrocławiu.

Spotkanie to wspólna inicjatywa Przedstawicielstwa Regionalnego KE oraz Biura Informacyjnego
Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu.

Swoboda przemieszczania się, prawo do pracy, edukacji oraz opieki zdrowotnej w całej Unii Europejskiej - tylko 48% Europejczyków jest świadomych swoich praw oraz tego, co Unia może dla nich zrobić. O tym, jak poznać swoje prawa i jak z nich korzystać będziemy rozmawiać już we wtorek 19 marca w Domu Europy.

Podczas spotkania Olga Jurkowska (przedstawicielka koordynatora krajowego z ramienia Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji), Marek Żółtowski (przedstawiciel Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych) oraz Natalia Szczucka (Dyrektor Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej w Polsce) zmierzą się z tematem rzeką "Moje prawa w mojej Unii Europejskiej". Uczestnicy panelu będą mieć tylko 15 minut by przestawić swoje rację. Wystąpienie skomentuje publiczność.

Impreza odbędzie się 19 marca (wtorek) o godz. 14.00 w Domu Europy, ul.
Widok 10, Wrocław. Wstęp wolny 

Autor: regiopraca.pl
0komentarzy