zespol

Dojrzali pracownicy mają doświadczenie i umiejętności, które są dla przedsiębiorstw bardzo cenne. Poza tym z reguły są lojalni w stosunku do swojej firmy, a co za tym idzie ograniczają koszty związane z rekrutacją.
zespol
Jednak jednym z najważniejszych rozwiązań mających na celu stworzenie warunków pracy przyjaznych osobom starszym jest wdrożenie koncepcji zarządzania wiekiem w przedsiębiorstwie fot. sxc.hu
  • zespol
Dodaj komentarz

Komentarze (11)

Napiszcie końcu -komu sie to opłaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I nie okłamujcie czytelników!!!!
OPLACA SIE PRZEDSIEBIORCOM To oni wykorzystują możliwości dawane przez obóz rządzący i jak zatrudniają to na płacy minimalnej!
Możesz mieć praktykę,staż pracy zawodowy ponad 20,30 lat i co i praca za uposażenie minimalne. Paranoja i nikt sie temu nie przygląda.
A obywatele RP-jak chcą pracować w pobliżu miejsca zamieszkania -tak pracują,bo gdzie inną pracę znajdą??? Teraz wielkie poruszenie w biurach pracy i likwidowanie bezrobocia i znowu pieniądze z Unii i zatrudnienie na 1 miesiąc ,na dwa a potem co??? Normalnego człowieka wykorzystują na prawo i lewo a oni biorą dużą kasę za zatrudnienie bezrobotnego.. Nie piszcie bzdur ,a ludzie sie wykańczaja i nie dożywają 67 roku życia.
40 lat pracy/kobieta/, 25.06.2013, 07:29
Dla 60+ to w zasadzie tylko Eutanazja. Na szczęście już niedługo będzie w UE standardem - bo już są rozsądne głosy by nie prowadzić uporczywej terapii i pozwolić ludziom umrzeć.
gość, 25.06.2013, 08:57
Mamy rzady lotrow czystej krwi, ktorych droga wyborow nigdy sie nie pozbedziemy. To oni stworzyli ordynacje wyborcza korzystna dla siebie z umieszczonymi serwerami u Putina w Moskwie, a Moskale zagearantuja im wybor w kazdej sytuacji. Niedawno 12 osob z cenralnej Polskiej Komisji Wyborczej szkolilo sie w Moskwie falszowania wyborow. W tym artykule mozna sie zapoznac co nam przygotowal "pewien wnuczek".//szerszen.info/ministerstwo-zdrowia-pod-wezwaniem-josefa-mengele.
znalezione w internecie, 30.06.2013, 13:09
Pracodawcy mają swoją politykę,w szczególnoście do prac,które nie wymagają długiego czasu przyuczenia.Zatrudnić młodego,dać tylko,tylko marnej kasy,stówka,dwie do łapy i pracuj,za to albo wy****** Opłaca się tylko być nawet marnym "mówcą" w Lewiatanie głosząc teorie,no takie jak tu jeszcze wydutkać tę "masę"
pracodawca dla, 25.06.2013, 10:41
Komentarz został usunięty.
Bo stary pracownik będzie pracował prawie za darmo. A jak coś nie tak to usłyszy ze na jego miejsce sa setki innych. A ze nie ma wyjścia to tyra i siedzi cicho bo lepszy jakikolwiek dochód jak żaden. A do emerytury i tak nie doczeka. 35 lat pracy kobieta to powiinna mieć od ręki zagwarantowaną emeryturę.
Ania, 25.06.2013, 11:48
mlodziesz spirdala zpolski i slusznie poniewasz w polsce niema zadnej przyszlosci rzad wprowadzil ustawe zeby pracowac do 75 roku zycia poto zeby pracowac do konca zycia za guwniane pieniadze niech rzdzace polska wezma sobie pobory 1200zloty to dowiedza sie jak dobrze zyje sie wtej kochanym kraju ja przepracowalem 45 lat i mam 1200zl emerytury . tak dobrze mi sie zyje majac 78lat ze narazie wybralem wyjazd za granice za chlebem zamiast petli na szyje chciasz mamy jusz druga japonie i druga irlandidie to uwazam ze wybur wjazdu za granice za chlebem jest decyzja trafna i wiecej niwracac do takigo kraju jaka jest polska niewarto
biol, 27.06.2013, 21:07
1200 zl to znacznie za duzo, powinni dostawac nie wiecej niz 800 zl, moze by to ich nauczylo rozumu, a jezeli nie to niech klepia biede stworzona przez cudotworce Slonca Peru. Niech dalej glosuja na zlodziei, aferalow i NOCNA ZMIANE, to niedlugo cudotworca wyjdzie z garem "obozowej"zupy - lury i 1 raz dziennie bedzie rozdawac zupe swojemu elektoratowi, jak to juz jego rodzina praktykowala na Plolakach kilkadziesiat lat temu.
historia lubi sie PO-wtarzac, 30.06.2013, 13:21
zle radzisz powinni wracac i stanąc murem rozpierniczyc to wszytko i rozliczyc tych frajerow .Jak Pis zaczął rozliczac to zrobiło sie larum Teraz macie co chcieliscie .Uciekajcie z kraju i jak kiedys tutaj zawitacie to nie usłyszycie juz Polskiej mowy
ela, 05.07.2013, 13:29
Komentarz został usunięty.
Komentarz został usunięty.
Nie opłaca się zatrudniać 50+ bo to starzy wyjadacze i tylko patrza jak by tu wystukać właściciela....fuszki, ściemnianie itp. Mają swoją filozofie wykonywania prac, nigdy 50+ w firmach bo to obiboki z lat 80 czyli komuny.
XXXmen, 30.06.2013, 16:03
mam +50 i usłyszałem od szefowej,żebym szukał pracy ,ponieważ jestem za stary.Pracuję w hurtowni z piwem,nie ważne ,że mam 20 lat praktyki i znam zasady handlu,itp.Po prostu chyba muszę złożyć prośbę o uśpienie,bo za co żyć,jak pracować.A debil podnosi wiek.
+50, 30.06.2013, 18:24
Wina leży po obu stronach, pracodawcy - bo ma w nosie roboli, a robole, bo się boja upomnieć o swoje. Jeżeli pracodawca czułby zagrożenie co do terminowości swoich działań to może dostrzegł by pracownika, który zalękniony zastraszony ledwo oddychający boi sie nawet podnieść wzrok na "swojego łaskawcę". Prawda jest taka że żaden polityk, związkowiec, właścicieli ani organizacja pozarządowa nie dba o pracownika tylko o swoje . Im więcej niezadowolonych tym więcej krzyczą czego to oni nie zrobja dla dobra ... tylko czyjego , bo nie szaraczka.
gość, 30.06.2013, 23:51